فمنادکـو را بیشتر بشناسید

شرکت مهندسی فمنادکو

شرکت مهندسی فمنادکو یک شرکت سهامی خاص و دانش بنیان می باشد که در ضمینه الکترونیک، کامپیوتر، فیزیک پلاسما و تابلو های تبلیغاتی فعالیت دارد. شرکت فمنادکو با هدف پیشرفت صنعت الکترونیکی  و آموزش دانشجویان واساتید و آشنایی انها با مفهموم عملی الکترونیک  در ایران شروع به کار کرده است.

شرکت مهندسی فمنادکو توانسته 4 اختراع را به ثبت برساند و آنها را تجاری سازی کند تعداد زیادی از محصولات خارجی رو مهندسی معکوس کند و آنها را در داخل ایران تولید کند. شرکت مهندسی فمنادکو در ضمینه تابلو های تبلیغاتی فعالیت گسترده دارد، برای رفاه حال تابلو سازان اقدام به طراحی و ساخت و فروش قطعات و دستگاههای مورد نیاز آنها کرده است. در حال حاضر تعداد زیادی از تابلو سازان سراسر کشور فمنادکو را می شناسند و از خدمات این شرکت بهره برده اند.

به پاس لطف و حمایت این عزیزان فمنادکو روز به روز بهتر و قوی تر و مصصمم تر راه خود را ادامه می دهد. مهندسان جوان این شرکت در تلاش هستند تا بهترن خدمات  و باکیفیت ترین محصولات را آماده و عرضه نمایید زیرا ما برین باور هستیم که ارزش مشتریان ما بالاتر از کیفیت و خدمات ماست و فقط می توان از این طریق لطف بیکران این عزیزان را جبران کرد.

تمامی محصولات فمنادکو با برند رسمی فمنادکو عرضه می شود در تصویر زیر برند فمنادکو رو مشاهده می کنید

شرکت مهندسی فمنادکو تمامی محصولات در سایت رسمی فمنادکو با نشانی Fmnadco.ir بدونه واسطه عرضه می شود

برای خرید و تهیه محصولات میتوانید به فروشگاه فمنادکو مراجع کنید